Workflow (7.x-2.12) - en to he translation catalogue (90 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Language
he: שפה

en: more
he: עוד

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: תקציר

en: Schedule
he: תיזמון

en: Time
he: זמן

en: Access
he: הרשאות גישה

en: History
he: היסטוריה

en: hidden
he: מוסתר

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Node
he: פריט תוכן

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Post
he: הודעה

en: Page
he: דף

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Delta
he: דלתא

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Comment
he: תגובה

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Field name
he: שם שדה

en: Count
he: כמות

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: By
he: מאת

en: Configuration
he: הגדרות

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Notifications
he: הודעות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Pending
he: ממתינות

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: author
he: מחבר/ת

en: Entity
he: יישות

en: updated content
he: תוכן עודכן

en: Immediately
he: מיידית

en: State name
he: שם מצב

en: workflow
he: וורקפלואו

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Apply
he: החל

en: Select
he: בחר

en: Form
he: טופס

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Action %action has been unassigned.
he: הפעולה %action כעת ללא השמה.

en: Offset
he: היסט

en: Edit comment
he: עריכת תגובה

en: About
he: אודות

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: Current state
he: המצב הנוכחי

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Scheduling
he: תזמון

en: Current user
he: משתמש נוכחי

en: My content
he: התוכן שלי

en: label
he: תווית

en: exposed
he: חשוף

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Workflows
he: תהליכי עבודה

en: Site email address
he: כתובת דואר אלקטרוני לאתר

en: - Select a value -
he: - בחירה -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
