Workflow (7.x-2.12) - en to ro translation catalogue (87 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Subject
ro: Subiect

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Language
ro: Limba

en: more
ro: mai multe

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: view
ro: afișează

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Message
ro: Mesaj

en: Weight
ro: Greutate

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Summary
ro: Sumar

en: Time
ro: Ora

en: Access
ro: Acces

en: History
ro: Istoric

en: hidden
ro: ascuns

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Attachment
ro: Anexă

en: User
ro: Utilizator

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Node
ro: Nod

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Post
ro: Postare

en: Page
ro: Pagina

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Comment
ro: Comentariu

en: Time zone
ro: Fusul orar

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Count
ro: Contor

en: State
ro: Status

en: Desc
ro: Descendent

en: By
ro: De

en: here
ro: aici

en: Configuration
ro: Configurație

en: Defaults
ro: Implicite

en: Notifications
ro: Notificări

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Pending
ro: În așteptare

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: author
ro: autor

en: Entity
ro: Entitate

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Apply
ro: Aplică

en: Select
ro: Alege

en: Form
ro: Formular

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Action %action has been unassigned.
ro: Acţiunea %action a fost retrasă.

en: Offset
ro: Decalaj

en: Edit comment
ro: Editează comentariul

en: About
ro: Despre

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afișsat

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: User roles
ro: Roluri utilizator

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Current user
ro: Utilizatorul curent

en: label
ro: etichetă

en: exposed
ro: expus

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Workflows
ro: Fluxuri de lucru

en: Site email address
ro: Adresa de e-mail a sitului

en: - Select a value -
ro: - Selectați o valoare -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: grouped
ro: grupate

en: Reassign
ro: Reatribuiți

en: Workflow type
ro: Tip de flux de lucru

en: Transition from
ro: Tranziţie de la
