Workflow (7.x-2.13) - en to ne translation catalogue (46 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Time
ne: समय

en: History
ne: इतिहास

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Attachment
ne: संलग्न

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: To
ne: लाई

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Time zone
ne: समय क्षेत्र

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सेभ गर्नुहोस्

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: About
ne: बारेमा
