Workflow (7.x-2.3-beta3) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Time
ga: Am

en: History
ga: Stair

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
