Workflow (7.x-2.3) - en to km translation catalogue (48 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Actions
km: អំពើ

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Time
km: ពេលវេលា

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Post
km: ប្រកាស

en: Page
km: ទំព័រ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Time zone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Count
km: រាប់

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Action %action has been unassigned.
km: សកម្មភាព %action ត្រូវ​បាន​លែង​កំណត់ ។

en: Edit comment
km: ​កែ​សម្រួល​មតិយោបល់

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Current user
km: អ្នក​ប្រើ​បច្ចុប្បន្ន

en: - Select a value -
km: - ជ្រើស​តម្លៃ​មួយ -
