Workflow (7.x-2.3) - en to nn translation catalogue (41 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: Weight
nn: Vekt

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Summary
nn: Samandrag

en: Time
nn: Tid

en: History
nn: Historikk

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Page
nn: Nettside

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Comment
nn: Kommentar

en: Time zone
nn: Tidssone

en: Field name
nn: Feltnamn

en: here
nn: her

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Apply
nn: Bruk

en: Edit comment
nn: Rediger kommentar

en: - All -
nn: - Alle -

en: Since
nn: Sidan
