Workflow (7.x-2.4-beta1) - en to bs translation catalogue (39 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Actions
bs: Akcije

en: Language
bs: Jezik

en: more
bs: još

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: Weight
bs: Težina

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Time
bs: Vrijeme

en: History
bs: Istorija

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Attachment
bs: Prilog

en: User
bs: Korisnik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Post
bs: Članak

en: Page
bs: Strana

en: Comment
bs: Komentar

en: Time zone
bs: Vremenska zona

en: Field name
bs: Ime polja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Immediately
bs: Odmah

en: Apply
bs: Primjeni

en: Edit comment
bs: Uredi komentar

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: exposed
bs: izložen
