Workflow (7.x-2.4-beta1) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Actions
mk: Акции

en: edit
mk: промени

en: Active
mk: Активно

en: Edit comment
mk: Уредување коментар

en: - All -
mk: - Сите -
