Workflow (7.x-2.4-beta2) - en to et translation catalogue (79 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Actions
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: optional
et: valikuline

en: required
et: kohustuslik

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Weight
et: Kaal

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Schedule
et: Ajasta

en: Time
et: Aeg

en: Access
et: Ligipääs

en: History
et: Ajalugu

en: hidden
et: peidetud

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Attachment
et: Manus

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Post
et: Postitus

en: Page
et: Lehekülg

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Comment
et: Kommentaar

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Count
et: Arv

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: here
et: siin

en: Configuration
et: Seadistus

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Pending
et: Ootel

en: to
et: -

en: Workflow
et: Töövoog

en: author
et: autor

en: updated content
et: sisu uuendamine

en: workflow
et: töövoog

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Action %action has been unassigned.
et: Tegevus %action on lahti ühendatud

en: Offset
et: Nihe

en: Edit comment
et: Muuda kommentaari

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Current state
et: Praegune olek

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: label
et: silt

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Access settings
et: Ligipääsu sätted

en: Workflows
et: Töövood

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: A date in '@type' format. (%date)
et: Kuupäev '@type' vormingus. (%date)

en: grouped
et: grupeeritud

en: Workflow type
et: Töövoo tüüp
