Workflow (7.x-2.4-beta3) - en to af translation catalogue (44 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Actions
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: optional
af: opsioneel

en: required
af: verpligtend

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Time
af: Tyd

en: History
af: Geskiedenis

en: Unknown
af: Onbekend

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Post
af: Posstuk

en: Page
af: Bladsy

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Comment
af: Kommentaar

en: Time zone
af: Tydsone

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Pending
af: Hangende

en: Workflow
af: Werksvloei

en: roles
af: rolle

en: Apply
af: Pas toe

en: Edit comment
af: Wysig kommentaar

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
