Workflow (7.x-2.4-beta4) - en to be translation catalogue (63 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Actions
be: Дзеянні

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: required
be: абавязкова

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: Weight
be: Вага

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Schedule
be: Расклад

en: Time
be: Час

en: Access
be: Доступ

en: History
be: Гісторыя

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: Attachment
be: Дадатак

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Post
be: Допіс

en: Page
be: Старонка

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Comment
be: Каментар

en: Time zone
be: Часовая зона

en: Field name
be: Назва поля

en: Count
be: Колькасць

en: Configuration
be: Налады

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Pending
be: Чакае

en: Workflow
be: Плын працы

en: Entity
be: Сутнасць

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Apply
be: Ужыць

en: Select
be: Выбраць

en: Form
be: Форма

en: Action %action has been unassigned.
be: Адбылася адмена прызначэння дзеяння %action.

en: Edit comment
be: Рэдагаваць каментар

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Current user
be: Бягучы карыстальнік

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -

en: edit comment
be: рэдагаваць каментар
