Workflow (7.x-2.4-beta4) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Language
os: Æвзаг

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Time
os: Афон

en: History
os: Истори
