Workflow (7.x-2.4) - en to el translation catalogue (73 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Language
el: Γλώσσα

en: more
el: περισσότερα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Weight
el: Βάρος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Summary
el: Περίληψη

en: Time
el: Ώρα

en: Access
el: Πρόσβαση

en: History
el: Ιστορικό

en: hidden
el: κρυφό

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: User
el: Χρήστης

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Node
el: Κόμβος

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Post
el: Καταχώρηση

en: Page
el: Σελίδα

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Time zone
el: Ζώνη ώρας

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Count
el: Αρίθμηση

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: By
el: Από

en: here
el: εδώ

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: author
el: συγγραφέας

en: Entity
el: Οντότητα

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Select
el: Επιλογή

en: Form
el: Φόρμα

en: Action %action has been unassigned.
el: Έγινε αναίρεση του προσδιορισμού της ενέργειας %action.

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Edit comment
el: Επεξεργασία σχολίου

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: User roles
el: Ρόλοι χρηστών

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Current user
el: Τρέχων χρήστης

en: My content
el: Η ύλη μου

en: label
el: ετικέτα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: - Select a value -
el: - Επιλέξτε μία τιμή -

en: Asc
el: Αύξ

en: A date in '@type' format. (%date)
el: Μία ημερομηνία στη μορφή '@type'. (%date)
