Workflow (7.x-2.4) - en to ka translation catalogue (42 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: optional
ka: ნებაყოფლობითი

en: required
ka: აუცილებელი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Time
ka: დრო

en: History
ka: ისტორია

en: hidden
ka: დამალული

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Post
ka: პოსტი

en: Page
ka: გვერდი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Time zone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: author
ka: ავტორი

en: - All -
ka: - ყველა -
