Workflow (7.x-2.5-beta1) - en to am translation catalogue (34 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Language
am: ቋንቋ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Time
am: ሰዓት

en: History
am: ታሪክ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Time zone
am: የሰዓት ሰቅ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Edit comment
am: አስተያየትን አርትእ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
