Workflow (7.x-2.5-beta1) - en to fy translation catalogue (21 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Save configuration
fy: Ynstellings bewarje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Language
fy: Taal

en: more
fy: mear

en: Date
fy: Datum

en: None
fy: Gjin

en: Message
fy: Berjocht

en: edit
fy: bewurkje

en: Save
fy: Bewarje

en: History
fy: Skiednis

en: Unknown
fy: Unbekend

en: User
fy: Brûker

en: Active
fy: Aktyf

en: To
fy: Oan

en: Comment
fy: Reaksje

en: Time zone
fy: Tiidsône

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »
