Workflow (7.x-2.5-beta1) - en to ug translation catalogue (34 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Label
ug: بەلگە

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: All
ug: ھەممە

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Time zone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: here
ug: بۇ يەر

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Edit comment
ug: ئىنكاسنى تەھرىرلەي

en: - All -
ug: ھەممىسى
