Workflow (7.x-2.5) - en to lv translation catalogue (90 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Actions
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: required
lv: obligāts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Time
lv: Laiks

en: Access
lv: Piekļuve

en: History
lv: Vēsture

en: hidden
lv: slēpts

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Attachment
lv: Pielikums

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Node
lv: Mezgls

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Post
lv: Ieraksts

en: Page
lv: Lapa

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Comment
lv: Komentārs

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Count
lv: Skaits

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: By
lv: Autors

en: here
lv: šeit

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Pending
lv: Gaida

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: updated content
lv: atjauninātais saturs

en: Old State
lv: Iepriekšējais stāvoklis

en: New State
lv: Jaunais stāvoklis

en: Workflow History
lv: Darbplūsmas vēsture

en: Immediately
lv: Nekavējoties

en: A comment to put in the workflow log.
lv: Komentārs darbplūsmas žurnālam.

en: workflow
lv: darbplūsma

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Form
lv: Forma

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Edit comment
lv: Labot komentāru

en: About
lv: Par

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: Current state
lv: Pašreizējais stāvoklis

en: Previous state
lv: Iepriekšējais stāvoklis

en: Workflow state
lv: Darbplūsmas stāvoklis

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Current time
lv: Šībrīža laiks

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: exposed
lv: eksponēts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Workflows
lv: Darbplūsmas

en: Workflow state has changed
lv: Darbplūsmas stāvoklis tikai izmainīts

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -

en: Update workflow
lv: Atjaunināt darbplūsmu

en: Workflow name
lv: Darblūsmas nosaukums
