Workflow (7.x-2.5) - en to ps translation catalogue (38 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Actions
ps: چارې

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Summary
ps: لنډیز

en: Time
ps: وخت

en: Access
ps: لاس رسی

en: History
ps: تاريخ

en: hidden
ps: پټ

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Attachment
ps: نښل

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Page
ps: پاڼه

en: To
ps: ته

en: Comment
ps: تبصره

en: Time zone
ps: مهال سيمه

en: Count
ps: شمیر

en: Configuration
ps: سازول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Select
ps: غوره

en: About
ps: په اړه

en: User roles
ps: د غړي دندې

en: - All -
ps: - ټول -
