Workflow (7.x-2.6) - en to az translation catalogue (73 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə

en: Time
az: Vaxt

en: Access
az: İcazə

en: History
az: Tarix

en: hidden
az: gizli

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Attachment
az: Qoşma

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Comment
az: Şərh

en: Time zone
az: Vaxt zonası

en: Field name
az: Sahə adı

en: Count
az: Say

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: By
az: Tərəfindən

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Workflow
az: İş axını

en: author
az: müəllif

en: Entity
az: Entiti

en: workflow
az: iş axını

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Form
az: Forma

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: User roles
az: İstifadəçi rolları

en: Current state
az: Hazırki vəziyyət

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Current user
az: Cari istifadəçi

en: exposed
az: məruz

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Workflows
az: İş axınları

en: Site email address
az: Saytın e-poçt ünvanı
