Workflow (7.x-2.6) - en to eo translation catalogue (58 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Weight
eo: Pezo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Time
eo: Tempo

en: Access
eo: Atingo

en: History
eo: Historio

en: hidden
eo: kaŝita

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: User
eo: Uzanto

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Post
eo: Afiŝo

en: Page
eo: Paĝo

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Comment
eo: Komento

en: Time zone
eo: Tempozono

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Count
eo: Kalkulo

en: Desc
eo: malkreske

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Action %action has been unassigned.
eo: Ago %action estas malatribuita.

en: Edit comment
eo: Redaktu komenton

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Invalid token
eo: Malkorekta ĵetono

en: - Select a value -
eo: - Selektu valoron -

en: Asc
eo: kreske
