Workflow (7.x-2.6) - en to ht translation catalogue (22 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Site email address
ht: Imel sit la

en: Asc
ht: Mont
