Workflow (7.x-2.6) - en to hy translation catalogue (50 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Time
hy: Ժամանակ

en: History
hy: Պատմություն

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Post
hy: Գրառում

en: Page
hy: Էջ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Time zone
hy: Ժամային գոտի

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Count
hy: քանակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: author
hy: հեղինակ

en: « first
hy: « առաջինը

en: Edit comment
hy: Խմբագրել մեկնաբանություն

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Current state
hy: Կարգավիճակ

en: Site email address
hy: Կայքի էլ. փոստի հասցե

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-
