Workflow (7.x-2.6) - en to ky translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Language
ky: Тил

en: view
ky: көрүү

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
