Workflow (7.x-2.6) - en to mn translation catalogue (42 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Weight
mn: Жин

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Time
mn: Цаг

en: Access
mn: Хандалт

en: History
mn: Түүх

en: hidden
mn: далд

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Post
mn: Бичлэг

en: Page
mn: Хуудас

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Edit comment
mn: Сэтгэгдэл засах

en: Current user
mn: Одоо байгаа хэрэглэгч

en: Since
mn: Үүнээс хойш
