Workflow (7.x-2.6) - en to si translation catalogue (26 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Language
si: භාෂාව

en: more
si: තවත්

en: optional
si: විකල්පමය

en: required
si: අවශ්‍යයය

en: Date
si: දිනය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: History
si: ඉතිහාසය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Count
si: එකතුව

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
