Workflow (7.x-2.7) - en to ku translation catalogue (53 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: view
ku: پیشاندان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: Weight
ku: سەنگ

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Summary
ku: کورتە

en: Time
ku: کات

en: History
ku: مێژوو

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Post
ku: بڵاوکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Time zone
ku: کات-ناوچە

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Count
ku: ژمارە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Edit comment
ku: دەسکاریکردنی بۆچوون

en: About
ku: دەربارە

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Current user
ku: ئەم بەکارهێنەرە

en: - Select a value -
ku: - نرخێک هەڵبژێرە -
