Workflow (7.x-2.7) - en to sk translation catalogue (88 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: optional
sk: voliteľné

en: required
sk: požadované

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Schedule
sk: Plán

en: Time
sk: Čas

en: Access
sk: Prístup

en: History
sk: História

en: hidden
sk: skryté

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Attachment
sk: Príloha

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Post
sk: Príspevok

en: Page
sk: Strana

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Comment
sk: Komentár

en: Time zone
sk: Časové pásmo

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Count
sk: Počet

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: here
sk: tu

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Pending
sk: Čakajúce

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Workflow
sk: Postup práce

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: updated content
sk: aktualizovaný obsah

en: Immediately
sk: Ihneď

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Form
sk: Formulár

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Action %action has been unassigned.
sk: Priradenie akcie %action bolo zrušené.

en: Offset
sk: Ofset

en: Edit comment
sk: Upraviť komentár

en: About
sk: Informácie o

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Entity type
sk: Typ entity

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: Current state
sk: Súčasný stav

en: No state
sk: Žiadny stav

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Scheduling
sk: Plánovanie

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ

en: label
sk: popis

en: exposed
sk: odkrytý

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Access settings
sk: Nastavenia prístupu

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: A date in '@type' format. (%date)
sk: Dátum vo formáte @type. (%date)

en: Reassign
sk: Znovu priradiť
