Workflow (7.x-2.8) - en to lt translation catalogue (79 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: optional
lt: pasirinktinis

en: required
lt: būtinas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: Time
lt: Laikas

en: Access
lt: Priėjimas

en: History
lt: Istorija

en: hidden
lt: paslėptas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Post
lt: Įrašas

en: Page
lt: Puslapis

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Comment
lt: Komentaras

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Count
lt: Skaičius

en: State
lt: Etapas

en: By
lt: Sukūrė

en: here
lt: čia

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Pending
lt: Laukiama

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Workflow
lt: Veikimas

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: State name
lt: Būsenos pavadinimas

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Form
lt: Forma

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Action %action has been unassigned.
lt: %action veiksmas sėkmingai atskirtas

en: Edit comment
lt: Redaguoti komentarą

en: About
lt: Apie

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: User roles
lt: Narių rolės

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Scheduling
lt: Grafikas

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Invalid token
lt: Klaidingas token

en: Site email address
lt: Svetainės el. pašto adresas

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -
