Workflow (7.x-2.8) - en to my translation catalogue (46 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: optional
my: ရွေးချယ်ခွင့်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Time
my: အချိန်

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: hidden
my: ဖုံးကွယ်ထားသည်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: From
my: မှ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Count
my: ရေတွက်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: author
my: စာရေးသူ

en: ,
my: .

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Edit comment
my: မှတ်ချက်အား ပြုပြင်ရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: - Select a value -
my: - တန်ဖိုးတစ်ခုကိုရွေးချယ်ပါ -
