Workflow (7.x-2.8) - en to ta translation catalogue (30 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Language
ta: மொழி

en: more
ta: மேலும்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: view
ta: நோக்குக

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Weight
ta: நிறை

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Time
ta: நேரம்

en: History
ta: வரலாறு

en: User
ta: பயனாளர்

en: Node
ta: கணு

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Post
ta: அஞ்சல்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
