Workflow (7.x-2.9) - en to jv translation catalogue (55 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: view
jv: tampilan

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: Weight
jv: Urutan

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Time
jv: Wektu

en: Access
jv: Akses

en: History
jv: Sejarah

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Attachment
jv: Sisipan

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Page
jv: Kācā

en: To
jv: Marang

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Comment
jv: Komèntar

en: Time zone
jv: Zona wektu

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Count
jv: Jumlah

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: here
jv: nag kéné

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Action %action has been unassigned.
jv: Aksi %action uwis ora ditandhai.

en: About
jv: Ngenani

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Current user
jv: Panganggo saiki

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: - Select a value -
jv: - Pilihānā biji -

en: Asc
jv: Urut Maju
