Workflow (7.x-2.9) - en to kk translation catalogue (44 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Language
kk: Тіл

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Time
kk: Уақыт

en: History
kk: Тарих

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Post
kk: Жазба

en: Page
kk: Бет

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Comment
kk: Пікір

en: Time zone
kk: Уақыт белдеуі

en: Count
kk: Саны

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Action %action has been unassigned.
kk: %action әрекеті қабылданбады.

en: Edit comment
kk: Пікірді өзгерту

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
