Workflow (7.x-2.9) - en to sl translation catalogue (54 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Summary
sl: Povzetek

en: Time
sl: Čas

en: History
sl: Zgodovina

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Unknown
sl: Neznan

en: Attachment
sl: Priponka

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Post
sl: Objava

en: Page
sl: Stran

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Comment
sl: Komentar

en: Time zone
sl: Časovni pas

en: Field name
sl: Ime polja

en: Count
sl: Število

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Pending
sl: Čaka

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Workflow
sl: Potek dela

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Action %action has been unassigned.
sl: Akcija %action je bila nedodeljena.

en: Edit comment
sl: Uredi komentar

en: About
sl: O modulu

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Current user
sl: Trenutni uporabnik
