Workflow (7.x-2.13) - en to oc translation catalogue (86 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Subject
oc: Objècte

en: Actions
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: more
oc: mai

en: optional
oc: opcional

en: required
oc: requesit

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: view
oc: veire

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Message
oc: Messatge

en: Weight
oc: Pes

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Summary
oc: Resumit

en: Schedule
oc: Planning

en: Time
oc: Ora

en: Access
oc: Accès

en: History
oc: Istoric

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Node
oc: Nosèl

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Post
oc: Postar

en: Page
oc: Pagina

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Delta
oc: Dèlta

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: Comment
oc: Comentari

en: Time zone
oc: Fus orari

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Count
oc: Descompte

en: State
oc: Estat

en: By
oc: Per

en: here
oc: aicí

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Sort by
oc: Triar per

en: Pending
oc: En espèra

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: author
oc: autor

en: Entity
oc: Entitat

en: updated content
oc: contengut mes a jorn

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Apply
oc: Aplicar

en: Select
oc: Seleccionar

en: Form
oc: Formulari

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Action %action has been unassigned.
oc: L'accion %action es pas pus atribuida.

en: Offset
oc: Decalatge

en: Edit comment
oc: Modificar lo comentari

en: About
oc: A prepaus

en: Nid
oc: Nis

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: User roles
oc: Ròtles de l'utilizaire

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Current user
oc: Utilizaire actual

en: exposed
oc: expausat

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: - Select a value -
oc: - Seleccionatz una valor -

en: Reverted %entity %label to the defaults.
oc: %entity %label restablida als reglatges per defaut.

en: Master
oc: Maître

en: A date in '@type' format. (%date)
oc: Una data dins lo format '@type'. (%date)
