Workflow extensions (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: user
af: gebruiker

en: Submit
af: Stuur

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Comment
af: Kommentaar

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Edit comment
af: Wysig kommentaar

en: - All -
af: - Alle -
