Workflow Extensions (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: user
ar: مستخدم

en: Submit
ar: إضافة

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Comment
ar: التعليق

en: Desc
ar: تنازلي

en: By
ar: بواسطة

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Edit comment
ar: تحرير التعليق

en: Current state
ar: الحالة الراهنة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
