Workflow Extensions (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: user
cs: uživatel

en: Submit
cs: Odeslat

en: more
cs: více

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Comment
cs: Komentář

en: Desc
cs: Sestupně

en: By
cs: Od

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Edit comment
cs: Upravit komentář

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Current state
cs: Současný stav

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
