Workflow Extensions (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Title
da: Titel

en: user
da: bruger

en: Submit
da: Indsend

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Comment
da: Kommentar

en: Desc
da: Faldende

en: By
da: Af

en: Defaults
da: Standarder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Edit comment
da: Redigér kommentar

en: Text to display
da: Tekst der skal vises

en: Current state
da: Nuværende tilstand

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
