Workflow Extensions (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: user
el: χρήστης

en: Submit
el: Υποβολή

en: more
el: περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Desc
el: Φθί

en: By
el: Από

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Edit comment
el: Επεξεργασία σχολίου

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
