Workflow Extensions (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: user
et: kasutaja

en: Submit
et: Sisesta

en: more
et: veel

en: Reset
et: Tühista

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Comment
et: Kommentaar

en: Desc
et: Kahanev

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Workflow
et: Töövoog

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Edit comment
et: Muuda kommentaari

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Current state
et: Praegune olek

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
