Workflow Extensions (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Title
he: כותרת

en: user
he: משתמש

en: Submit
he: שלח

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Comment
he: תגובה

en: Desc
he: יורד

en: By
he: מאת

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Edit comment
he: עריכת תגובה

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Current state
he: המצב הנוכחי

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
