Workflow Extensions (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: user
hr: korisnik

en: Submit
hr: Pošalji

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Comment
hr: Komentar

en: Desc
hr: Silazno

en: By
hr: Od

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Workflow
hr: Tijek

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Edit comment
hr: Uredi komentar

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Asc
hr: Uzlazno
