Workflow Extensions (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Title
hu: Cím

en: user
hu: felhasználó

en: Submit
hu: Beküldés

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Desc
hu: Csökk

en: By
hu: Beküldő:

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Edit comment
hu: Hozzászólás szerkesztése

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Current state
hu: Jelenlegi állapot

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ
