Workflow Extensions (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Titill

en: user
is: notandi

en: Submit
is: Vista

en: more
is: meira

en: Reset
is: Endursetja

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Comment
is: Ummæli

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
