Workflow extensions (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Edit comment
km: ​កែ​សម្រួល​មតិយោបល់
