Workflow Extensions (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
