Workflow Extensions (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Title
oc: Títol

en: user
oc: utilizaire

en: Submit
oc: Sometre

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Comment
oc: Comentari

en: By
oc: Per

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Edit comment
oc: Modificar lo comentari

en: Nid
oc: Nis

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
