Workflow extensions (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: Edit comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਸੋਧੋ
