Workflow Extensions (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: user
pl: użytkownik

en: Submit
pl: Zachowaj

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Comment
pl: Komentarz

en: Desc
pl: Malejąco

en: By
pl: Przez

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Edit comment
pl: Edytuj komentarz

en: Nid
pl: ID węzła

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Current state
pl: Bieżący stan

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco
